Řekli o nás

Dobrý den, za celou naši rodinu bych chtěla moc poděkovat celému kolektivu v domově za skvělé poskytnutou profesionální a domácí péči moji mamince. Díky vašemu přístupu se jí dostávalo té nejlepší péče v posledních měsících jejího života. Moc vám děkuji. Císařová

Milada Císařová

Děkuji vám mnohokrát za krásnou péči o moji maminku Jarmilu Šedinovou. Chci takto poděkovat celému vašemu kolektivu za vše, co jste pro ni udělali. Váš citlivý a lidský přístup k mé mamince mě přímo dojal. Přeji vám do vaší velice prospěšné péče pro potřebné mnoho sil. Ještě jednou děkuji. Milena Kroupová - dcera.

Milena Kroupová

Dovolte mi, abych touto cestou dodatečně za sebe a moji sestru poděkovala Vám a všem sestřičkám, pečovatelkám a ošetřovatelkám za vstřícnost, péči, vlídná slova, pohlazení a úsměvy, které jste měly pro naši maminku paní Danuši Pekárkovou do posledních okamžiků jejího života, kde se dožila v důstojných podmínkách a s odbornou péči. Po pravdě Vám můžu říci, že jsem se bránila dát maminku do domova. Jenže pak nastala chvíle, kdy už potřebovala neustálou péči, kterou jsme doma nezvládli. Měli jsme veliké štěstí, že byla přijata k vám. Máte citlivé zaměstnance, patří jim velký díky za jejich práci, která je vyčerpávající, ale oni jsou trpěliví, usměvaví, mají vždy vlídné slovo a lásku, kterou tito lidé tolik potřebují. Byli jste všichni úžasní, jak na oddělení, tak i ty, které mamince zpříjemňovaly chvíle na zahradě, u kafíčka a kulturních akcích.

Nikdy nezapomenu, jak si do konce života prozpěvovala písničku Andulko Šafářova….. 

Dovolím si přiložit foto maminky z poslední návštěvy.

Omlouvám se, že pouze píši, ale ještě je to moc živé a bolestivé, ale prostě jsem cítila, že Vám to musím sdělit, alespoň touto formou.

DĚKUJEME! Vlasta Žáčková a Eva Pourová dcery

Vlasta Žáčková

Touto cestou chci poděkovat klektivu zaměstnanců Domova pro seniory Pňov-Předhradí za péči, kterou poskytli mému otci. Jsem si jistý, že tím jak se o něho starali, tak mu prodloužili a zpříjemnili život o několik let. Ještě jednou děkuji.

Karel Tříska