Den otevřených dveří

Verze pro tiskVerze pro tisk

Den otevřených dveří

I letos jsme Vám rádi otevřeli dveře…

Opět po roce jsme Vás mohli přivítat v našem Domově pro seniory v Pňově-Předhradí. Kdo nás navštívil minulý rok, rozhodně si musel všimnout výrazných změn, které se u nás udály…

Neodmyslitelně první slovo patřilo paní ředitelce Zdence Farkašové, která zahájila tento den a srdečně uvítala všechny příchozí. Program Dne byl zaměřen na vzájemnou spolupráci s místními institucemi – zejména s místní mateřskou školou, se kterou náš Domov dlouhodobě a rád spolupracuje, a pro kterou si obyvatelé Domova připravili výrobu lucerniček pro místní lampiónový průvod, který se v obci pořádá. Děti společně s „babičkami a dědečky“ vytvořili opravdu krásné i strašidelné lucerny, ze kterých měli všichni velikou radost. Následně nás děti překvapily krásně secvičenými písněmi v doprovodu paní učitelky Jany Milerové. V průběhu dne jsme rovněž provázeli návštěvníky naším Domovem, seznamovali s jeho provozem a rádi jsme se i pochlubili novou výzdobou.

Krásnou odpolední atmosféru navodil harmonikář Zbyněk, který rozezpíval všechny návštěvníky a dokonce některé z účastníků přiměl i k tanci.

Všem účinkujícím, ale i všem pracovníkům domova, kteří se přičinili o pohodovou atmosféru a průběh Dne otevřených dveří v Domově pro seniory Předhradí, patří velký dík.